Armstrong

Jedná se o  světového výrobce podlahovin, který působí v 36 zemích světa. Přibližně 90 procent podlahových krytin lze nalézt v komerčním segmentu – kanceláře, zdravotnictví, školství, maloobchodu, dopravy apod. – a 10 procent v obytném. Armstrong je lídrem na světovém trhu s linoleem a díky opravdu široké nabídce různých vlastností a dekorů podlah si určitě vybere každý. Linolea Armstrong jsou vhodná do všech typů interiéru, od kuchyní a dětských pokojů až po operační sály.

Nejširší nabídka produktů směřuje do řad homogenních, tedy jednovrstvých materiálů, ale samozřejmě v nabídce lze nalézt také PVC heterogenní a PVC určené na pokrývání stěn vhodné např. pro sprchové kouty, koupelny apod.

DLW Linoleum je díky svému 99% přírodnímu složení antistatické, teplé na bosé nohy a díky patentovaným povrchovým úpravám PUR a LPX i vysoce odolné proti mechanickému poškození. DLW Linoleum je také hypoalergenní a antibakteriální.

Přestože Armstrong vyrábí linoleum hlavně pro komerční použití a vysoké technické nároky, jsou podlahy DLW Linoleum velmi vhodné i do domácností.

Přírodní linoleum Armstrong je nabízeno v několika produktových řadách. Základní řadou s největším výběrem barev je kolekce Marmorette.