O nás

  • Dubové parkety - olej
  • Zátěžový střižený koberec - firma RONAL, Pardubice
  • Vinylová podlaha Thermofix
  • Vyrovnání podlahy deskami
  • Lino Fatra
  • Pracovní deska z masivu

Zabýváme se službami z oblasti prodeje, pokládky a renovace podlah převážně pro regiony měst Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a okolí, ale samozřejmě nabízíme naše služby v celé ČR.

V oboru podlahářství působíme od roku 1995. Od té doby máme za sebou dlouholeté zkušenosti, stovky úspěšných zakázek a spokojených zákazníků. Zabýváme se prodejem a pokládkou všech typů podlahových krytin v soukromých i komerčních prostorech. Nabízíme komplexní a ucelenou realizaci podlahářských prací po celé České republice včetně dodání materiálu, montáží, instalace materiálů až po předání hotového díla, poradenství a následného servisu.

Zajistíme kompletní služby při pokládce podlah z PVC, vinylových podlah, koberců bytových, zátěžových, a kobercových čtverců. Pokládáme parkety, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy dřevené a laminátové, podlahy korkové, marmoleum (přírodní linoleum)… Provádíme podlahářské práce včetně kompletní dodávky podlahových krytin, odbornou pokládku všech podlah na základě Vašeho výběru, úpravy povrchu - vyrovnání nerovností podkladu pod podlahovými krytinami pomocí samonivelačních stěrek, případně dalšími vhodnými materiály. Dále provádíme renovace podlah – broušení parket a jiných dřevěných krytin, lepení schodišť z PVC, vinylu, koberců, montáž přechodových i obvodových lišt a mnoho dalšího.

U nás  si můžete vybrat ze všech druhů podlah. Rádi Vás seznámíme s jednotlivými druhy podlah a podlahových krytin, včetně dodání Vámi poptávaných vzorů různých podlahových krytin či katalogů, a poradíme, jak mezi nimi správně zvolit. Díky našim zkušenostem Vám poradíme s výběrem vhodné podlahy právě pro Váš dům, byt, kancelář, ordinaci či jiné prostory s ohledem na účel a charakter místností. Pracujeme s vyzkoušenými a funkčními materiály a výrobky.

Při své práci se snažíme o individuální přístup k zákazníkům, k jejich požadavkům, potřebám a možnostem v návaznosti na další řemeslné práce ve Vašem domě či bytě.

V rámci našich služeb zajistíme prvotní zaměření, výběr a doporučení vhodné podlahové krytiny + kalkulaci zakázky zdarma bez ohledu na to, zda se zakázka uskuteční. Přesnou kalkulaci Vám rádi zhotovíme po zaměření zakázky nebo obdržení rozměrů Vaší poptávky osobně, e-mailem či telefonicky.

 

Naším zájmem je spokojenost zákazníků a kvalitně odvedená práce s osvědčenými materiály, zároveň odborné a objektivní posouzení zakázky cenově dostupné pro každého.