Objectflor

http://www.objectflor.de/objectflor/fileadmin/images/logos/objectflor.gif Vinylové podlahy od německého výrobce Objectflor jsou navržené pro domácí, kancelářské i lehce namáhané komerční prostory. Dekory vychází z reálné předlohy dřeva, dlažby, přírodního kamene nebo tepaného plechu.

 Kvalitní německé vinylové podlahy v kolekcích Domestic, Commercial, Design a Clic.

Expona Domestic

- vinylová podlaha, která je díky svým vlastnostem vhodná pro komerční prostory a všechny prostory v bytové výstavbě.

Expona Commercial

vynilová podlaha použitelná ve všech komerčních prostorách jako jsou obchody, butiky, restaurace a kavárny, kanceláře, zdravotní střediska, ordinace, kadeřnictví, hotely, penziony pro seniory. Samozřejmě i pro kompletní bytovou výstavbu. Snadná údržba, vysoká odolnost, snadná lokální opravitelnost – výměna dílce, odolnost vodě a vlhku.

Expona Design

obsahuje na 90 typů realistických a designových reprodukcí dřeva, kamene a kovu. Je vhodná jak do domácnosti, tak do velmi silně zatěžovaných komerčních a silně zatěžovaných průmyslových prostor.

Expona Clic

vinylová podlaha v provedení plovoucí podlahy. Je vhodná pro bytové i komerční využití, kde není možné upravit vhodně podklad nebo jeho úprava je cenově vysoká. Konstrukce podlahy využívá stále nejúspěšnější zámek Uniclic. Díky podložce z korku a konstrukci desky je útlum hluku 17dB.