Armstrong Linoleum

světový výrobce podlahovin, který pravidelně vyhrává soutěže týkající se designu a vývoje podlah. Armstrong je lídrem na světovém trhu s linoleem a díky opravdu široké nabídce různých vlastností a dekorů podlah si určitě vybere každý. Linolea Armstrong jsou vhodná do všech typů interiéru, od kuchyní a dětských pokojů až po operační sály.

DLW Linoleum je díky svému 99% přírodnímu složení antistatické, teplé na bosé nohy a díky patentovaným povrchovým úpravám PUR a LPX i vysoce odolné proti mechanickému poškození. DLW Linoleum je také hypoalergenní a antibakteriální.

Přestože Armstrong vyrábí linoleum hlavně pro komerční použití a vysoké technické nároky, jsou podlahy DLW Linoleum vhodné i do domácností.

Přírodní linoleum Armstrong je nabízeno v několika produktových řadách. Základní řadou s největším výběrem barev je kolekce Marmorette.

Od výrobce Armstrong nabízíme přírodní linoleum v kolekcích: Marmorette PUR, Marmorette LPX, Colorette PUR, Granette PUR, Marmocor LPX a mnoho dalších. Jejich nabídka přírodního linolea je mnohem širší, v případě zájmu o některou z kolekcí nás neváhejte kontaktovat.