Tarkett LINOLEUM

Dynamické a moderní podlahy z linolea s nejnovější technologii XF a povrchovou úpravou PUR X-treme, která je považována za nejodolnější vůči opotřebení. Ideální kombinace přírodní kvality s odolností při hustém provozu je dokonalou volbou pro všechny sektory od školství po zdravotní péči. Kompaktní i akustická izolační verze moderního linolea dokáže uspokojit nejnáročnější požadavky na vzhled, funkci, náklady i udržitelnost.

Linoleum xf

Nabízí širokou škálu atraktivních barev a vzorů, velmi specifických barevných variací, kterými se od svých konkurentů odlišuje, v různých tloušťkách s povrchovou ochranou xf pro mimořádnou tuhost, snadné čištění a údržbu.

♦ Veneto xf – přírodní linoleum v rolích s tloušťkou 2, 2,5 a 3,2 mm. Se svým mramorovaným vzorem a zavedením nových barev je kolekce Veneto XF inspirací pro každé odvětví – školství, zdravotnictví, komerční i bytový sektor. Pestrou paletu barev lze obratně kombinovat mnoha způsoby a získat tak výrazná výtvarná řešení a atraktivní efekty.

Jejich nabídka přírodního linolea je samozřejmě mnohem širší – Allegro xf, Etrusco xf, Veneto Silencio xf, Veneto Acoustic xf a další.