Fatra

ban fatra

, a.s. je tradičním českým výrobcem vinylových podlahových krytin. V současnosti má na trhu 4 produktové značky – LINO Fatra, Thermofix (vinylová podlaha v dílcích), FatraClick (novinka roku 2011) a Sporting T. Všechny zaručují kvalitní materiály pro aplikace v bytech, školách, nemocnicích, komerční výstavbě, sportovištích a lehkém průmyslu.

 

LINO Fatra je PVC podlahová krytina, která obsahuje širokou nabídku vzorů v provedení homogenním a heterogenním.

Homogenní PVC podlahy
Homogenní podlahové krytiny jsou v celé své tloušťce stejného složení i provedení. Nášlapaná (užitná) vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Tyto podlahové krytiny splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory.
  • Praktik N
  • Elektrostatik, Dynamik (A, X, Q)
Heterogenní PVC podlahy
Heterogenní krytiny LINO Fatra se skládají ze tří vrstev, odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Tyto podlahové krytiny splňují požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.
  • Novoflor Extra (Decor, Super, Styl, Optimal, Ideal, Amos, Statik SD)
  • Novoflor Standard(Klasik, Kolor)
  • Dual
  • Domo

Thermofix – speciální heterogenní vinylová podlaha v dílcích

Vinylová podlaha je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem. Povrch Thermofixu je opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu. Vinylové podlahy Thermofix se vyrábí v designu dřeva a kamene.

FatraClick – plovoucí vinylové podlahy

Plovoucí vinylové podlahy FatraClick v sobě kombinuje inovace v konstrukci podlahovin. Podlahy FatraClick se vyrábí s luxusním provedením dekorů dřeva. Unikátnost podlahové krytiny FatraClick spočívá jak ve složení vrstev (designový vinyl + MDF + korek), tak i ve způsobu bezlepidlového spojování podlahy pomocí zacvakávacích zámků podobných systému z klasických laminátových plovoucích podlah.

Sporting T – sportovní PVC podlahy

Sporting T je sportovní vinylový dezénovaný povrch s kompaktní a účinnou tlumící vrstvou, je určen jako finální povrch do krytých tenisových hal.