LINOfatra

LINO Fatra je PVC podlahová krytina, která zahrnuje širokou nabídku vzorů v provedení homogenním a heterogenním. Mezi její přednosti patří vysoká odolnost k opotřebení, vysoká chemická odolnost povrchu, vhodnost pro podlahové vytápění, snadná údržba, odolnost proti vlivu kolečkové židle, vzájemná kombinovatelnost dezénů, ekonomická výhodnost.

Heterogenní PVC podlahy

Heterogenní krytiny LINO Fatra se skládají z několika vrstev, odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Dodávají se v pásech 1,5 m. Tyto podlahové krytiny jsou vhodné pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

 

Homogenní PVC podlahy

Homogenní podlahové krytiny jsou v celé své tloušťce stejného složení i provedení. Nášlapaná (užitná) vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Jsou vyrobeny v tloušťce 1,7 mm a dodávají se ve formátu dlaždic o rozměru 608 x 608 mm. Tyto podlahové krytiny splňují požadavky pro aplikaci v objektech s těžkým namáháním (školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory).

 

Použití Podlah LINO Fatra

Pouziti LINO FATRA